GRUPA OJCÓW ONLINE

10 spotkań na Zoomie, wtorki, godz. 18-20.30
Zapisy prowadzimy w sposób ciągły. Start po zebraniu się grupy. Najbliższy termin planujemy na wrzesień 2021

Jesteś facetem, masz dzieci, kochasz je, ale masz z nimi urwanie głowy?
Ojcostwo jest kawałkiem życia, na którym Ci zależy?
Doświadczyłeś trudności w funkcjonowaniu w roli ojca w okresie izolacji w czasie epidemii?  
Lub mieszkasz z dala od ośrodków, w których bezpośrednio mógłbyś skorzystać z formuły bezpiecznego spotkania w męskim, ojcowskim gronie?

Na co dzień może:

  • czasem nie wiesz w co włożyć ręce,
  • jesteś rozdarty między domem a pracą,
  • czasem nie chce Ci się wracać do domu, trudno Ci się tam dogadać z najbliższymi - wybierasz wtedy „grę na konsoli” albo przez chwilę po prostu chce Ci się „nie być”,
  • bywa, że masz ochotę zrezygnować z posady rodzica.

Ale chciałbyś:

  • wspólnie poszukać pomysłów jak być fajnym tatą,
  • zobaczyć, zrozumieć więcej i poczuć się lepiej w tej roli,
  • mając dość siedzenia w drugim rzędzie swojego życia, szukasz dla siebie lepszego miejsca w swoim domu.

Zapraszamy na spotkania Grupy Ojców online. Spotkania z jej akceptacją i wsparciem oraz siłą, jakie daje, a także nowymi inspiracjami na ciąg dalszy Twojej relacji z samym sobą, Twoimi dziećmi i bliskimi. Zapraszamy do przestrzeni online, korzystając z naszych doświadczeń zebranych podczas prowadzenia poprzednich zajęć w tej formule.

Pierwsze spotkania grupy mają swoje określone tematy: Jak znaleźć dla siebie przestrzeń między pracą a domem? Moje pasje. Życie w związku - wyzwania i korzyści. Mój ojciec - ja - moje dzieci. Druga część grupy jest poświęcona na tematy i potrzeby zgłaszane bezpośrednio przez jej uczestników.

Ten autorski projekt realizujemy W Fundacji od 10 lat, teraz także w formie online. Aby spokojnie uczestniczyć, niezależnie skąd jesteś, ważne, aby znaleźć sobie przestrzeń, w której będziesz mógł być tylko ze sobą, bez innych osób wokół. Oraz aby mieć dostęp do internetu, włączoną kamerkę i mikrofon.

Zajęcia poprowadzą przeszkoleni trenerzy naszej Fundacji - także ojcowie. Zapraszamy!

Paweł Ogrodzki - fotograf i trener, absolwent szkoły prowadzenia grup wsparcia i rozwoju  Fundacji Sto Pociech. Współorganizator Slot Art Festivalu. Pracuje z ojcami w Fundacji Sto Pociech od 2016 r. Prywatnie mąż oraz ojciec Daniela i Weroniki.

Stanisław Wiśniewski - trener, absolwent kierunków Psychologia Społeczna i Społeczna Psychologia Kliniczna w SWPS w Warszawie. Ukończył szkolenia z zakresu socjoterapii, mediacji rodzinnej i pracy z ojcami. Pracuje jako psycholog szkolny i uczy psychologii. Mąż i ojciec trójki dzieci.

Kontakt z nami:

www.stopociech.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. kontaktowy +48 602 868 871

Termin: wtorki, godz. 18-20.30 na ZOOMie 

(ważne: nie ma konieczności instalowania żadnych aplikacji oraz rejestracji kont, uczestnicy korzystają linków zaproszeń wysyłanych wyłącznie do nich przez prowadzących)

Zapisy prowadzimy w sposób ciągły. Start po zebraniu się grupy. Najbliższy termin rozpoczęcia - wrzesień 2021

Koszt: 760 zł 

Ważne: jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz nam o tym.

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wypełnić formularz i przesłać potwierdzenie wpłaty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230, tytuł wpłaty: grupa ojców

wypełnij formularz

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

Regulamin uczestnictwaUczestnicy o grupie:

“Mam to szczęście, że namówiła mnie do udziału w Grupie Ojców moja partnerka. Trzy miesiące temu sam bym tutaj nie przyszedł. Dziś cieszę się, że mogłem podzielić się swoimi doświadczeniami i poznać doświadczenia innych ojców. To była inwestycja we mnie, w moich synów”. (Robert)

“To miejsce, gdzie można pogadać, nauczyć się rozmawiać na innym poziomie z facetami”.

“Sposób prowadzenia warsztatów pozwolił w bezpiecznej atmosferze na otwarcie się i osobistą rozmowę bez oceniania i komentarzy, co było ogromnym plusem tych spotkań. 

"Warsztaty skończyłem jako ten sam człowiek, ale uzbrojony w arsenał składający się z wiedzy, przemyśleń i umiejętności; z nowym pozytywnym podejściem do ojcostwa”. (Gabriel)

“Warto uczestniczyć w grupie ojców choćby dla tego, niezwykłego dla dzisiejszych czasów, poczucia męskiego braterstwa. Kiedyś faceci jednoczyli się wokół ogniska, chorągwi lub innej "męskiej sprawy". A chyba nie ma bardziej męskiej sprawy niż ojcostwo”. (Konrad)

“Gorąco polecam Grupę Ojców! Otwiera ona głowę na wiele ważnych spraw w byciu ojcem, synem i partnerem”. (Adam)

Back to Top